Usługi geodezyjne w Żywcu

Nowoczesne pomiary geodezyjne

Witamy serdecznie na stronie internetowej biura geodezyjnego i kartograficznego, którego siedziba znajduje się w Żywcu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych, przedsiębiorstw czy instytucji z terenu Małopolski.

Wybierając nasze biuro geodezyjne, mają Państwo pewność, że rozpoczynają Państwo współpracę z doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem geodetów. Ponad 25 lat praktyki zawodowej dało nam szansę na zgłębienie bezcennej wiedzy i umiejętności, które obecnie przekładają się na profesjonalizm i wysoką jakość usług geodezyjnych i kartograficznych.

Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem. Wyposażenie biura w nowoczesne urządzenia do pomiarów i rysowania map umożliwia solidne i precyzyjne wykonywanie naszych prac geodezyjnych czy kartograficznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, nieustannie poszerzamy ofertę oraz doskonalimy swój warsztat. W związku z rozwojem technologicznym, w ofercie znajdą Państwo tworzenie map w wersji analogowej i cyfrowej.

 

land surveying with theodolite
surveyor equipment level theodolite
Surveying works at construction site